Pierwsze spotkanie RC Poznań w nowej siedzibie

Wczoraj odbyło się pierwsze zwyczajne spotkanie Naszego Klubu. Jego wyjątkowość była związana z nową siedzibą. Od października miejscem spotkań RC Poznań będzie Budynek Business Well przy ulicy Polskiej 15 w Poznaniu.

Głównym tematem zebrania było sprawozdanie koleżanek Alicji, Kasi i Patrycji z ich udziału w wymianie przyjacielskiej klubów Rotary z Wisconsin, USA oraz klubów z Poznania, Bydgoszczy, Szczecina i Olsztyna. Klubowe koleżanki reprezentowały Nasz Klub i nawiązały nowe kontakty z rotarianami z USA. Podczas wczorajszego spotkania nastąpiło również uroczyste przekazanie proporczyków wizytowanych klubów prezydentowi Dariuszowi Paszkowskiemu.

Omówiono także organizację zbliżających się wydarzeń, czyli udział w spektaklu teatralnym i uczestnictwo w grzybobraniu organizowanym przez RC Wolsztyn.

Pierwsze spotkanie RC Poznań w nowej siedzibie

Tekst: Prof. dr hab. Piotr Banaszyk