← Powrót

Spektakl ACT-OUT - Dzieci i ryby głosu nie mają

Dzisiejsze spotkanie klubowe miało szczególny charakter z trzech powodów.

Po pierwsze, było to ostatnie zebranie w dotychczasowej siedzibie. Przenosimy się do nowocześniejszego lokum z dogodniejszym dojazdem dla zmotoryzowanych.

Ostatnie spotkanie w dotychczasowej siedzibie

Po drugie, w istocie spotkanie było drugą częścią dzisiejszego wydarzenia, bowiem wcześniej członkowie klubu uczestniczyli w spektaklu Teatru Animacji, który to spektakl Klub wsparł. Więcej informacji na temat tego bardzo ciekawego wydarzenia znajdziecie tutaj.

ACT OUT to nowe wydarzenie, które łączy piękno pomagania ze światem sztuki teatralnej. Mentorami tego wydarzenia są Edyta Niewińska-Van der Moeren, Katarzyna Klimek oraz Rafał Hajdukiewicz, czyli osoby związane od wielu lat z Teatrem Lalek „Pleciuga” w Szczecinie.

Dzieci i ryby głosu nie mają

Dzieci i ryby głosu nie mają

Po trzecie, byliśmy świadkami zaprzysiężenia kolejnego członka Klubu, czyli kontynuujemy dynamiczny rozwój, za który w ubiegłym roku rotariańskim Gubernator przyznał nam wyróżnienie i nagrodę pieniężną.

Nowy członek RC Poznań

Wysłuchaliśmy też informacji o przebiegu tegorocznych półkolonii dla dzieci polskich i ukraińskich. Przedsięwzięcie to nasz Klub współfinansował.

Sprawozdanie Adama z przebiegu półkolonii

Tekst: Prof. dr hab. Piotr Banaszyk

Zdjęcia: Archiwum RC Poznań

Opublikowane 25 września 2023