← Powrót

30. spotkanie wigilijne RC Poznań

W sobotnie popołudnie dnia 21 grudnia 2019 odbyło się już trzydzieste spotkanie wigilijne członków i sympatyków Rotary Club Poznań. W odświętnej atmosferze, przy akompaniamencie muzycznym, odbyło się uroczyste śpiewanie kolęd połączone ze składaniem życzeń i uroczystą kolacją. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń świątecznych przez Prezydenta RC Poznań Zbigniewa Leszczyńskiego.

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele Rotarianie!

Witam bardzo serdecznie na już 30. spotkaniu Wigilijnym naszego Klubu. Szczególnie chciałbym powitać Starostę Powiatu Poznańskiego Jana Grabkowskiego wraz z Małżonką, Prezydenta RC Poznań Starówka Kol. Pawła Żywieckiego, Prezydenta RC Puszczykowo Kol. Jana Ratajczaka.

Witam Wszystkie Panie które zaszczyciły swoją obecnością nasze dzisiejsze spotkanie oraz wszystkich Przyjaciół klubowych.

Chciałbym w imieniu własnym i mojej Żony złożyć Wam Życzenia Świąteczne i Noworoczne. Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą wiele radości, ciepła i optymizmu, a każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku będzie piękny i pomyślny.

Życzę Państwu spędzenia Świąt z Ludźmi którzy cieszą Wasze serca. Życzę Wam abyście zawsze mieli możliwość przebywać w miejscach skąd bić będzie miłość i radość każdego dnia, Życzę Wam tego, byście nie zwątpili w drogę, którą podążacie. Wysyłam do Was szczere życzenia Wesołych Świąt, otwartych serc i umysłów, które pozwolą zrozumieć otaczający świat. Życzę Wam wiary, Aniołów które staną na Waszej drodze i podadzą dłoń empatii.

Wreszcie, życzę Wam własnego miejsca na ziemi takiego które będzie dawać Wam szczęście i spokój. Dobrych Świąt!

Poza życzeniami chciałbym Państwu przypomnieć i jeszcze raz zaprosić na czekające nas imprezy Klubowe:

  • 18.01.2020 - na 30. Bal Klubów poznańskich w stylu włoskim z lat 60-tych,
  • 23.05.2020 - Turniej golfowy i majówkę rotariańską na Kalinowych Polach,
  • 23.06.2020 - Uroczyste spotkanie z okazji 30 lecia działalności RC Poznań.

Dzisiejsze spotkanie umili nam występ naszej stypendystki Agnieszki Wójtowicz.

Na stołach znajdują się opłatki oraz 3 kolędy które zapraszam do odśpiewania przy deserze. Dziękuję za uwagę, zapraszam do wigilijnego obiadu.

Zbigniew Leszczyński

Powitanie przez Prezydenta Zbigniewa Leszczyńskiego

Spotkanie wigilijne umilił występ stypendystki RC Poznań - Agnieszka Wójtowicz

Uroczysta kolacja wigilijna RC Poznań

Uroczysta kolacja wigilijna RC Poznań

Opublikowane 21 grudnia 2019