Rotary Club Poznań wsparł akcję 'Mikołaj w akcji'

Rotary Club Poznań wsparł akcję “Mikołaj w akcji” organizowaną przez grupę poznańskich wolontariuszy. Tym razem pomoc skierowana była do podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. św. Ludwiki w Poznaniu przy ulicy Mariackiej.

Zakupiliśmy najpotrzebniejsze środki chemii gospodarczej jak płyny do mycia podłóg, naczyń, łazienek, a także kosmetyki do higieny osobistej. Nie mogło zabraknąć również słodyczy z gwiazdorami oraz ok. 60 kg. mandarynek dla 60 podopiecznych.

W rozładunku i przeniesieniu darów pomagali najmłodsi podopieczni ośrodka. Na koniec udało nam się porozmawiać o potrzebach placówki z siostrą dyrektorką ośrodka.

Wszystkim podopiecznym oraz pracownikom placówki z Mariackiej życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Rotary Club Poznań wsparł akcję Mikołaj w akcji.

Tekst & zdjęcia: Bartek Szablewski

Opublikowane 14 grudnia 2023